گالری

اکران افتتاحیه و رونمایی فیلم سینمایی «انتخاب» 

اکران افتتاحیه و رونمایی فیلم سینمایی «انتخاب» به کارگردانی امید نیکنام و تهیه‌کنندگی احمدرضا مسعودی با حضور سازندگان اثر، هنرمندان سینما و اهالی رسانه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم آفتاب گرگ و میش

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی آفتاب گرگ و میش با حضور سازندگان اثر ، موسوی معاون هنری اداره ارشاد فارس ، وحید نماری رئیس حوزه هنری استان فارس ،هنرمنئان و اهالی رسانه در پردیس سینمایی گلستان شیراز برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی 52 هرتز

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی 52 هرتز به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه کنندگی ابراهیم اصغری شامگاه چهارشنبه 25 بهمن توسط گروه سینمایی هنرو تجربه و با حضور سازندگان اثر و مخاطبان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد

مراسم رونمایی و اکران فیلم «زندگی و زندگی»

راسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی و زندگی» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی قوی‌تن شب گذشته (سه‌شنبه ۲۴ بهمن) با حضور سازندگان اثر و استقبال خوب هنرمندان و اهالی رسانه توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزاری شد.

مراسم اکران ویژه و رونمایی فیلم سینمایی «شناور»

مراسم اکران ویژه و رونمایی فیلم سینمایی «شناور» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور دوشنبه شب 23 بهمن ماه در گروه سینمایی هنرو تجربه و با حضور سازندگان و هنرمندان سینما و تاتر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی و نشست نقد و بررسی مستند "علی مسیو"

مراسم رونمایی و نشست نقد و بررسی مستند "علی مسیو" با حضور مسعود میر کارگردان اثر، محمد مقدم تدوینگر و علیرضا محمودی منتقد سینما یکشنبه 8 بهمن در پردیس سینمایی چارسو توسط گروه سینمایی هنرو تجربه برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280