چند رسانه ای

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «انتخاب»

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «انتخاب» به کارگردانی امید نیکنام و تهیه کنندگی احمد رضا مسعودی شب گذشته ۲۹ بهمن ماه توسط گروه سینمایی هنروتجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی "۵۲ هرتز"

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی "۵۲ هرتز" به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر و مخاطبان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی و زندگی»

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی و زندگی» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی قوی‌تن شب گذشته (سه‌شنبه 24 بهمن) با حضور سازندگان اثر و استقبال خوب هنرمندان و اهالی رسانه توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد

مراسم اکران ویژه و رونمایی فیلم سینمایی «شناور»

مراسم اکران ویژه و رونمایی فیلم سینمایی «شناور» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور دوشنبه شب 23 بهمن ماه در گروه سینمایی هنرو تجربه و با حضور سازندگان و هنرمندان سینما و تاتر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

انتشار نسخه کامل نشست نقد و بررسی فیلمهای خاطرات بند باز،زندگی شیرین ،سگ کش

نسخه کامل نشست نقد و بررسی فیلمهای سینمایی خاطرات بند باز،زندگی شیرین و سگ کش منتشر شد

نسخه کامل نشست نقدو بررسی فیلم سینمایی «آویختگی»

نشست نقدوبررسی فیلم سینمایی «آویختگی» به تهیه‌کنندگی عباس مرادیان و نویسندگی و کارگردانی مهدی رضایی که این روزها در سینماهای گروه هنر و تجربه در حال اکران است، شب گذشته هجدهم دی‌ماه با حضور کارگردان و بازیگر و مازیار فکری‌ارشاد منتقد سینما و با اجرای علی زادمهر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280