چند رسانه ای

نشست نقد و بررسی فیلم روز مات

نشست نقد و بررسی فیلم‌ سینمایی «روز مات» شامگاه یکشنبه 20 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور محمود نوری کارگردان، محسن علی‌اکبری تهیه کننده و محمود گبرلو کارشناس و منتقد سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.نسخه کامل این نشست بزودی منتشر می شود.

هنرو تجربه حامی اکران فیلمهای کوتاه است

در بسته فیلم کوتاه "سیمرغ" فیلمهای کوتاه ارفاق به کارگردانی رضا نجاتی ،شریف به کارگردانی محمد علیزاده فرد ،دابر به کارگردانی سعید نجاتی ،برنو به کارگردانی محمد ثریا به نمایش در می آید.

رونمایی از تیزر رسمی بسته فیلم کوتاه اتاق فرار

بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار» با ۵ فیلم کوتاه از ۵ کارگردان که در حال اکران در ۱۱ شهر و ۸ سینما در تهران است، یک پیشنهاد ویژه برای نوروز ۱۴۰۳ خواهد بود.

تیزر فیلم سینمایی «نویسنده مرده است»

تیزر فیلم سینمایی «نویسنده مرده است» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و نویسندگی آرش عباسی منتشر شد.

اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نویسنده مرده است»

آیین رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نویسنده مرده است» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و نویسندگی آرش عباسی شب گذشته (19 اسفند) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر، هنرمندان سینما و اهالی رسانه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم افتتاحیه بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار»

مراسم افتتاحیه بسته فیلم کوتاه «اتاق فرار» که شامل پنج فیلم کوتاه از 5 کارگردان سینمای کوتاه است، شب گذشته، یکشنبه 20 اسفند با حضور عوامل فیلم، اهالی رسانه و چهره‌های شاخص سینمای کوتاه و بلند توسط گروه سینمایی هنرو تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280