اخبار هنر و تجربه

«همسایه شما، زهره» کارکرد روان درمانی دارد/خاصیت هنر، پالایش است

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «همسایه شما، زهره» شامگاه شنبه 26 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور علی درخشنده کارگردان، رویا افشار بازیگر، رضا صائمی منتقد سینما و با اجرای علی زادمهر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

برگزاری کارگاه‌ کارگردانی سعید نجاتی در شهر بم همراه با نمایش بسته فیلم کوتاه سیمرغ

بسته ویژه «سیمرغ» در شهر بم اکران و کارگاه کارگردانی سعید نجاتی در روزهای 24 و 25 خردادماه در این شهر برگزار شد.

درسینما محتوا مهمتر از ابزار است

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی ((به عبارتی )) به کارگردانی محمد مهدی کتیراچی وتهیه کنندگی امیرفکری شب گذشته سه شنبه 22 خرداد توسط گروه سینمایی هنر وتجربه درپردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

کارکرد گروه سینمایی فرهنگ، با گروه سینمایی هنر و تجربه تفاوت دارد

محمد خزاعی در تشریح کارکرد گروه تازه تاسیس سینمایی فرهنگ، با تاکید بر تمایز آن نسبت به گروه سینمایی هنر و تجربه گفت : آثار گروه هنر و تجربه معمولا، به صورت تک سانس و در چند سینمای محدود و هفته‌ای یکی دو سانس است در حالی که کار گروه سینمایی فرهنگ، در امتداد اکران اصلی سینماهاست و فرصت مضاعفی را برای کمک به فیلم های غیرتجاری فراهم می سازد.

جدول نمایش فیلم سینمایی «به عبارتی» 23 الی 29 خرداد

جدول نمایش فیلم سینمایی «به عبارتی» به کارگردانی محمد مهدی کتیراچی و تهیه کنندگی امیر فکری در سینماهای گروه هنرو تجربه منتشر شد .

جدول نمایش فیلم سینمایی « «زنانی که با گرگ‌ها دویده اند» 23 الی 29 خرداد

جدول نمایش فیلم سینمایی « «زنانی که با گرگ‌ها دویده اند»به کارگردانی امیر اطهر سهیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین در سینماهای گروه هنرو تجربه منتشر شد .

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280