اخبار هنر و تجربه

پرویز برومند سفیر ورزشی و مردمی «کن پامنار» شد/لزوم توجه به حقوق کودکان

پرویز برومند فوتبالیست پیشکسوت در اکران مردمی فیلم سینمایی «کن پامنار» به عنوان سفیر ورزشی و مردمی این فیلم معرفی شد.

مرگ خاطره و حافظه به معنای مرگ ما است

اکران ویژه و نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی دوار به کارگردانی میثم حسن زاده و عوامل فیلم در سینما هویزه شهر مشهد مقدس و با استقبال خوب مخاطبان توسط گروه سینمایی هنر و تجربه برگز ار شد.

بهترین اتفاق برای فیلم مستند ،اکران و نمایش است

مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی شب گذشته (22 اسفندماه) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

داستان سیاوش برداشتی آزاد از فیلم بوف کور است

آیین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه فیلم سینمایی «داستان سیاوش» به نویسندگی و کارگردانی امیر اسکندری و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده شب گذشته (21 اسفندماه) با حضور کارگردان و عوامل فیلم در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

«کن – پامنار» یک فیلم مردمی است

فیلم سینمایی «کن پامنار» شب گذشته 20 اسفندماه با حضور جمعی از اهالی سینما، تئاتر، موسیقی و فوتبال توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو رونمایی شد.

اکران آنلاین فیلم سینمایی داستان سیاوش / رونمایی از پوستر

فیلم سینمایی داستان سیاوش به نویندگی و کارگردانی امیر اسکندری و تهیه کنندگی امیر سید زاده از روز 24 اسفند اکران می‌شود .

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280