فیلم سینمایی ایمو

فیلم سینمایی ایمو
فیلم سینمایی ایمو فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی ساخته شده است.

ایمو فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی است که از 14 دی در سینماهای منتخب گروه هنر و تجربه اکران شده است 

حمید پروین، میلاد مرادی، سیما نورزاد، مژده دهقانی و ... در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

برخی از عوامل ایمو عبارتند از: مشاورکارگردان: امیرعباس ربیعی، مشاور فیلمنامه: محسن جسور، فیلمبردار: احمد عبدی، تدوینگر: حمید نجفی راد، آهنگساز: مسعود سخاوت‌دوست، طراح گریم: محمود آسمانی، طراح صحنه و لباس: مرتضی پورحیدری، مدیر تولید: مسعود آفریده، صدا بردار: میثم حسنلو، مدیر برنامه‌ریزی سهیل درویش‌پرور، اصلاح رنگ و طراح پوستر: محمد مرادی.

خلاصه فیلم: داستان جوانی شهرستانی به نام حمید را روایت می‌کند که برای کار به تهران می‌آید و در کافه‌ای مشغول به کار می‌شود اما به مرور زمان با اختلاف فرهنگی مواجه می‌شود.


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280