نمایش ویژه فیلم "ملوانان تنها به دریا نمی‌روند" همراه با تقدیر از بهمن صالح‌نیا

نمایش ویژه فیلم
مراسم نمایش ویژه فیلم مستند "ملوانان تنها به دریا نمی‌روند" به کارگردانی الله کرم رضایی‌زاده در سینما هلال احمر منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، در مراسم نمایش فیلم مستند "ملوانان تنها به دریا نمی‌روند" جمعی از علاقمندان سینمای مستند، مربیان و طرفداران باشگاه ملوان بندرانزلی و مدیران مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی،مدیران گروه سینمایی هنر وتجربه حضور داشتند و پیش از نمایش فیلم از بهمن صالح‌نیا از پیشکسوتان باشگاه ملوانان بندرانزلی به پاس یک عمر خدمت و تعالی این باشگاه همزمان با سالروز تولد تقدیر شد.


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280