در مراسم رونمایی مستند سینمایی «برای پس از مرگم» مطرح شد:

بهترین اتفاق برای فیلم مستند ،اکران و نمایش است

بهترین اتفاق برای فیلم مستند ،اکران و نمایش است
مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی شب گذشته (22 اسفندماه) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنروتجربه؛ در ابتدای این مراسم  پیام ویدئویی عبدالرضا نعمت الهی کارگردان فیلم  که در خارج از کشور حضور دارد پخش شد.

 در بخشی از این پیام نعمت الهی با تشکر از محمد حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی که از ساخت این فیلم حمایت کرد گفت:از گروه هنرو تجربه نیز تشکر می کنم و بسیار قدردان این موقعیت هستم زیرا این مراسم و اکران و نمایش فیلم مستند بهترین اتفاقی است که می تواند برای یک اثر بیفتد.
وی  ادامه داد : فیلم برای پس از مرگم  پرونده ای است درباره علی صفائی حائری  و شاید کمی متفاوت باشد  با سایر فیلمهای که درباره روحانیون ساخته شده است 
در این مراسم محمد حمیدی مقدم مدیر عامل ،عبدالحسین بدرلو معاون مستند، جمعی از مدیران مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ، علیرضا حسینی رئیس انجمن صنفی تهیه کنندگان مستند و عضو هیئت مدیره خانه سینما،مصطفی رزاق کریمی ،سهل کریمی ،جمعی از علاقمندان سینمای مستند،عوامل فیلم برای پس از مرگم و جمعی از شاگردان و علاقمندان مرحوم صفائی حائری حضور داشتند 

مستند «برای پس از مرگم» به کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی فیلمی درباره روحانی اندیشمند و عارف صفائی حائری مشهور به عین صاد است.

در این فیلم  چهره‌های مختلف فرهنگی و هنری همچون، محمدمهدی عسگرپور، منوچهر محمدی، نادر طالب‌زاده، علیرضا داودنژاد، خسرو باقری، بیژن بیرنگ، عبدالمجید معادیخواه، منیره صفایی، فروغ احراری، محسن بغدادی و... حضور دارند.

این فیلم نامزد بهترین کارگردانی، بهترین تدوین، بهترین پژوهش در‌ بخش ملی شانزدهیمن دوره جشنواره سینماحقیقت و برنده جایزه ویژه شبکه مستند شده است.

مستند «برای پس از مرگم» از 24 اسفند  در گروه سینمایی هنر و تجربه و از طریق سایت هاشور بصورت آنلاین اکران خواهد شد.


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280