مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم»

مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم»
مراسم اکران افتتاحیه برای پس از مرگم به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی توسط گروه سینمایی هنر و تجربه برگزار شد.

در این مراسم محمد حمیدی‌مقدم مدیر عامل، عبدالحسین بدرلو معاون مستند، جمعی از مدیران مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، علیرضا حسینی رئیس انجمن صنفی تهیه کنندگان مستند و عضو هیئت مدیره خانه سینما، مصطفی رزاق‌کریمی، سهیل کریمی، جمعی از علاقمندان سینمای مستند، عوامل فیلم و جمعی از شاگردان و علاقمندان مرحوم صفائی حائری حضور داشتند. مستند «برای پس از مرگم» به کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی فیلمی درباره روحانی اندیشمند و عارف صفائی حائری مشهور به عین صاد است.

این فیلم نامزد بهترین کارگردانی، بهترین تدوین، بهترین پژوهش در‌ بخش ملی شانزدهیمن دوره جشنواره سینماحقیقت و برنده جایزه ویژه شبکه مستند «برای پس از مرگم» از ۲۴ اسفند در گروه سینمایی هنر و تجربه و از طریق سایت هاشور بصورت آنلاین اکران خواهد شد.


ویدیو ها


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280