هنر و تجربه در رسانه ها

کیفیت فیلم‌های هنر و تجربه مشهود است/ اشاره درست فیلم ایمو به آسیب مهاجرت

محمدرضا شجاعی طراح صحنه و لباس معتقد است راه‌اندازی گروه سینمایی هنر و تجربه ایده بسیار خوبی بود که باید سال‌ها قبل به آن پرداخته می‌شد.

مشق امشب بزرگ‌ترین زنگ خطر را برای آموزش و پرورش به صدا در آورد

سیستم آموزشی ما باید منطبق بر هوش و توانمندی بچه‌های امروزی باشد اما الان عقب‌تر از بچه‌هاست. بچه‌های نسل امروز را نمی‌توان با نسل‌های پیشین مقایسه و با آنها مثل گذشته برخورد کرد.

فعالیت مجدد گروه‌ هنروتجربه، فیلمسازان مستقل را خوشحال کرد/ تمجید از «ایمو»

کارگردان سینما گفت: فعالیت مجدد گروه هنر و تجربه برای فیلمسازان مستقل سینمای ایران و سازندگان فیلم‌های کوتاه، مستند و تجربی، خوشحال‌کننده است.

ثبت‌نام ۱۴۰ فیلم برای اکران / افزایش سینماهای نمایش دهنده و برنامه‌های ۱۴۰۲

محمد طیب درباره برنامه‌های پیش‌رو، شیوه اکران، تعدد سالن‌ها و رویدادهای طراحی شده گروه هنر و تجربه در سال ۱۴۰۲ صحبت کرد.

کودکان پایین‌شهر دوست دارند کودکی کنند اما فرصت و امکان کودکی کردن ندارند

اگر مستند «مشق شب» عباس کیارستمی را دیده باشید حتما نسبت به‌عنوان مستند «مشق امشب»، ساخته اشکان نجاتی و مهران نعمت‌اللهی کنجکاو می‌شوید. قصه از این قرار است مضمونی که عباس کیارستمی در سال ۶۷ با فیلم ماندگار «مشق شب» به آن پرداخت را به‌روزرسانی می‌کند و لایه‌های پنهانی از نظام آموزشی امروز را که از دید جامعه دور مانده است، به تصویر می‌کشد.

کودکان کار کودکی نمی‌کنند/ باید به نقد جامعه گوش داد

فیلم مستند «مشق امشب» ساخته مشترک اشکان نجاتی و مهران نعمت‌اللهی که از ۲۱ دی ماه در سینماهای هنروتجربه روی پرده رفته است، با نگاهی به فیلم مستند «مشق شب» ساخته زنده‌یاد عباس کیارستمی و به نوعی در ادامه آن ساخته شده است.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280