گالری

نمایش ویژه و نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی دوار در مشهد مقدس

اکران ویژه و نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی دوار به کارگردانی میثم حسن زاده و عوامل فیلم در سینما هویزه شهر مشهد مقدس و با استقبال خوب مخاطبان توسط گروه سینمایی هنر و تجربه برگز ار شد.

مراسم رونمایی مستند سینمایی «برای پس از مرگم»

مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی شب گذشته (22 اسفندماه) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «داستان سیاوش»

آیین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه فیلم سینمایی «داستان سیاوش» به نویسندگی و کارگردانی امیر اسکندری و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده شب گذشته (21 اسفندماه) با حضور کارگردان و عوامل فیلم توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی فیلم‌سینمایی «کن‌-پامنار»

آیین‌ر‌ونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «کن‌-پامنار» به کارگردانی اشکان درویشی شامگاه شنبه ۲۰ اسفند با حضور کارگردان، تهیه‌کننده، بازیگران، عوامل فیلم و هنرمندان رشته‌های هنری و چهره‌های ورزشی توسط گروه سینمایی هنرو تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نمایش ویژه فیلم "ملوانان تنها به دریا نمی‌روند" همراه با تقدیر از بهمن صالح‌نیا

مراسم نمایش ویژه فیلم مستند "ملوانان تنها به دریا نمی‌روند" به کارگردانی الله کرم رضایی‌زاده در سینما هلال احمر منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «دوار»

آیین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه فیلم سینمایی «دوار» به کارگردانی میثم حسن‌زاده شب گذشته (15 اسفندماه) با حضور کارگردان و عوامل فیلم در سالن شماره دو پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280