چند رسانه ای

مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم»

مراسم اکران افتتاحیه برای پس از مرگم به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی توسط گروه سینمایی هنر و تجربه برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم‌سینمایی «کن‌-پامنار»

آیین‌ر‌ونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «کن‌-پامنار» به کارگردانی اشکان درویشی شامگاه شنبه ۲۰ اسفند با حضور کارگردان، تهیه‌کننده، بازیگران، عوامل فیلم و هنرمندان رشته‌های هنری و چهره‌های ورزشی توسط گروه سینمایی هنرو تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

تیزر فیلم سینمایی «دوار»

فیلم سینمایی «دوار» به کارگردانی میثم حسن‌زاده و تهیه‌کنندگی علیرضا علویان از ۱۷ اسفند در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر تجربه اکران و با استقبال خوبی همراه شده است.

مراسم رونمایی فیلم سینمایی «داستان سیاوش»

آیین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه فیلم سینمایی «داستان سیاوش» به نویسندگی و کارگردانی امیر اسکندری و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده شب گذشته (21 اسفندماه) با حضور کارگردان و عوامل فیلم توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

بازدید تهیه‌کنندگان و بازیگران ژاپنی فیلم «معجزه‌ی بناسان» از هنر و تجربه

بازیگران و عوامل ژاپنی فیلم سینمایی «معجزه‌ی بناسان» از گروه سینمایی هنر و تجربه بازدید کردند و در جریان روند و شکل اکران این فیلم قرار گرفتند.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280