اخبار هنر و تجربه

آغاز اکران آنلاین فیلم «اینان» در گروه هنر و تجربه و سایت هاشور

اکران آنلاین فیلم سینمایی «اینان» به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه‌کنندگی علی برادری در گروه هنر و تجربه و از طریق سایت هاشور آغاز شد.

«مهاجران» بهترین فیلم جشنواره کالیفرنیا شد

فیلم بلند مهاجران برنده مقام اول بهترین فیلم از جشنواره IndieFEST کالیفرنیا شد.این فیلم به کارگردانی مسعود احمدی و تهیه کنندگی شیماپورسهم الدین است.

دانشجویان سینما به تماشای «زندگی شیرین» نشستند

نمایش ویژه فیلم سینمایی «زندگی شیرین» به نویسندگی و کارگردانی مجتبا اسپنانی برای دانشجویان رشته سینما در اصفهان به نمایش درآمد.

همه باید از سینمای مستقل و جوان حمایت کنیم

نمایش ویژه فیلم سینمایی درون ماهی شب گذشته دوشنبه 13 آذر با حضور سازندگان فیلم ،اهالی سینما و رسانه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد

نمایش فیلم مستند «کاپیتان من» در شورای کتاب کودک

فیلم مستند «کاپیتان من» به کارگردانی «سیاوش صفاریان پور» و تهیه کنندگی «بهرام رادان»، در محل کتابخانه تحقیقاتی به نمایش درآمد.

سینمای اجتماعی نداریم بلکه سینمای نقد اجتماعی داریم/ فیلم باید کنش‌مند باشد

نشست نقد و بررسی فیلم «خاطرات بندباز» به تهیه‌کنندگی سمیرا برادری و کارگردانی حامد رجبی با حضور کارگردان، بازیگران فیلم و محسن آزرم منتقد سینما شب گذشته (شنبه 11 آذر) در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280