دوار بهترین فیلم جشنواره آیووا آمریکا شد

دوار بهترین فیلم جشنواره آیووا آمریکا شد
فیلم سینمایی دوار به کارگردانی میثم حسن زاده و تهیه کنندگی علیرضا علویان جایزه بهترین فیلم بلند سینمایی جشنواره فیلم Interrobang آیووا را بدست آورد.

در مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره  جشنواره فیلم  Interrobang که بخشی  از  جشنواره هنرهای   Des Moines در آیووا آمریکا است ؛جایزه بهترین فیلم بلند سینمایی به فیلم دوار به کارگردانی میثم حسن زاده و تهیه کنندگی علیرضا علویان  رسید .

این اثر با نام بین المللی Orbital توسط ماداکتو پیکچرز به جشنوارهای جهانی عرضه  شده  و پیش از این برنده جایزه بهترین کارگردانی از هشتمین جشنواره SoundScreen ایتالیا شده بود .
 همچنین در بیست ودومین دوره جشنواره فیلم  روح آتش در روسیه ،پانزدهمین  جشنواره  فیلم های مستقل ویرجینیا ، پنچمین جشنواره اسکیپ تاون لس آنجلس و نهمین جشنواره Las Cruces  در آمریکا و  چهارمین دوره Kick-Off در لهستان به نمایش در امده بود.

  این فیلم سال گذشته در گروه سینمایی هنرو تجربه اکران شده بود


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280